HAKKIMIZDA

VİZYON ve MİSYON BİLDİRGESİ

Primum non nocere, "Önce, zarar verme!" deyişinden yola çıkarak hastalarımıza karşı misyonumuz önce zarar vermemek, sağlık etikleri ve hasta haklarına uymak, satış ve maddi odaklı gerçek dışı söylemlerden çok tıbbın gerçekçi ve uygulanabilir tedavi olanaklarını sunmak, kendi çevremize önermeyeceğimiz tedavileri hastalarımıza da önermemektir.

Vizyonumuz ise sağlık sektöründe güvenilir, kişilerin ailelerini ve yakın çevrelerini rahatlıkla emanet edebileceği, insan odaklı, sorumlu yaklaşımlar ile sektörel farklılık ve yenilikler sunabilen herkesin ulaşabileceği sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmaktır.

OUR SCIENTIFIC PARTNERS

Sizler için güvene dayalı uzun süreli bir bilimsel ortaklık inşa ettik. Clinista bir İtalyan plastik cerrahi kliniği olan www.doctorplasticsurgery.it ile teknolojik, bilimsel ve uluslar arası hizmetlerde ortak olarak çalışmaktadır. Clinista DENTAMAR www.dentamar.com.tr ile ağız ve diş sağlığı hizmetleri konusunda ortak olarak çalışmaktadır.

BÖLÜMLER

BÖLÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

ÖZVERİLİ PERSONELİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Prof.Dr.Luigi Catania

Job Title: Surgeon

Specialisations: Plastic and Reconstuctive Surgery, General Surgery, Cardiac Surgery

Languages: English, Italian

Biography: Plastic Surgery, Cardiac Surgery, General Surgery

Mr.Onur Gürcan ERGEN

Job Title:Manager

Specialisations: Cosmetic Medicine, Preventive Medicine, Public Health

Languages: English, Turkish

Biography: Medical Sciencist, Health Management Expert, Graduated at Bahcesehir University Medical Sciences Faculty Public Health and Healt Management.

Mrs.Filiz Keskin

Job Title:Specialist Nurse

Specialisations: Hair Transplant Surgery

Biography: Hairtransplantation Specialist Nurse