DHI SAÇ EKİMİ TEKNİĞİ - Clinista | Saç Ekimi Merkezi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
dhi saç ekimi

Slider


DHI Tekniği

Dikişsiz, iz ve kesi olmadan saç ekimi yaptırmak istiyorsanız DHI saç ekim tekniği uygulamaktayız. Saç dökülmesi sorunu yaşayan pek çok kişi saç ektirmek ister ancak süreçten dolayı çekimser davranabilirler.

Yeni yöntemler sayesinde saç ektirmek hiç de korkulacak ya da zorlu bir süreç değildir. DHI tekniği dünyada pek az merkez tarafından yapılan bir uygulamadır. Saç ekimi konusunda uzman olan ülkemizde bu tekniği uygulayan yerlerden biri de kliniğimizdir.

DHI Tekniği Nasıl Uygulanır?

Bu teknikte başın arka kısmından ekilmek üzere greftler alınır. Greftler dışarıda minimum süre tutulur ve hemen ekim yapılmaya başlanır. Böylece daha sağlıklı ve güçlü saçlar nakledilmiş olur. Saç ekimi yapılacak yere delik açılmaz ve özel uçlar kullanılarak saçlar bekletmeden nakledilir. Böylece bölgeye daha fazla saç ekimi yapmak mümkün olacaktır. Saçların ekileceği yerler hazırlanmadığı için zamandan tasarruf edilir ve alınan saçlar hemen geri ekilir.
Ekilen saçlar daha sağlıklı ve canlı olduğu için hemen uyum sağlar. Tek seansta daha fazla saç ekimi yapmak da mümkündür. Saç kökleri ekilirken ağrı, acı hissetmesiniz.

Yeni yöntemler sayesinde saç ektirmek hiç de korkulacak ya da zorlu bir süreç değildir. DHI tekniği dünyada pek az merkez tarafından yapılan bir uygulamadır. Saç ekimi konusunda uzman olan ülkemizde bu tekniği uygulayan yerlerden biri de kliniğimizdir.

DHI Tekniği ve FUE Tekniği Farkları

FUE tekniğinde alınan greftler direkt olarak başa nakledilmez. Saç kökleri özel bir iyileştirme sürecine tabi tutulur. Ekime hazır hale gelen greftler için başta iğneler yardımıyla kanal ya da delik açılır. Daha sonra saç ekim işlemi gerçekleştirilir.
DHI tekniğinde ise ekim işlemi tek tek yapılır. Baştan alınan saçlar beklemeden yeniden başa nakledilir. Bu esnada kanal ya da delik açılmaz. İğne yardımıyla doğal kanal açılır ve hemen saç ekilir. Saçlar ekilirken saçların çıkış yönü, sıklığı gibi unsurlar gözetilerek ekim yapılır. Delik açılmadığı için istenilen yere istenilen sıklıkta ekim yapılabilir.
FUE tekniğine nazaran biraz daha zahmetlidir ve uzun sürer. Ancak delikler açılmadığı için hiç yara yoktur. İyileşme ve uyum süreci oldukça kısadır.

DHI Tekniğinin Avantajları

Bu tekniğin en büyük avantajı yoğun bir şekilde saç ekimine imkan tanımasıdır. Santimetrekare başına 40-60 greft ekimi mümkündür. Bu sayı kesili tekniklere göre iki fazla saç ekme anlamına gelir. Saç dökülmesi yaşayanlar için kısa sürede ciddi ölçüde kapanma anlamına gelecektir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
bkaebaaka-01

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.