Clinista | Saç Ekimi Merkezi - Plastic Surgery
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
estetik,plastik ve rekonstrüktif cerrahi

Slider

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Kozmetik ve plastik cerrahi tedavileri eğitimli karar vermeyi gerektirir. Ekibimiz size ameliyatta vereceğiniz kararlar ve sizin için uygun ve uygun çeşitli alternatifler konusunda yardımcı olmaya hazırdır. Sonuçlardan memnuniyetinizi sağlamayı, özgüveninde, sosyal güvende ve yaşam kalitesinde iyileşmeler sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Clinista Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümleri en yeni medikal teknoloji ile donatılmıştır ve klinik mükemmelliğe, hasta konforuna ve güvenliğine adanmıştır. Personel doktorlarımız kendi alanlarında en kalifiye kişiler arasındadır ve ilk olarak en ileri, kanıta dayalı ve ulustaki en güvenli teknikleri benimseyen ilk kişilerdir.

İşte plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi bölümü ile ilgili bazı hizmetlerimiz:
* Göğüs Estetiği
* Botoks (Botox)
* Karın Germe
* Bacak ve Kol Germe
* Liposuction
* Dudak Dolgusu
* Kalça Estetiği
* Göz Kapağı Estetiği
Yüz ve dudak estetiği son derece acısız bir işlemdir. Lokal anestezi altında uygulanmaktadır. Ya da hastaların tercihine göre Emla krem sürülmektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi bu operasyon son derece basit ve ağrısız olarak ofis uygulaması şeklinde yapılmaktadır.
Bu operasyon için en çok kullanılan dolgu malzemelerinin başında Hyalüronik asit gelmektedir. Şeker yapısına benzetilen bir maddedir. Aslında vücudumuzun hemen her yerinde bu asit bulunmaktadır. Cilt altı dokumuzu oluşturur. Süngerin yapısına benzetilen tutucu bir işlevi bulunmaktadır.

Vücut Estetiği

Vücut estetiği son derece geniş bir alandır. İçerisinde bacak, el, genital bölge, göğüs dikleştirme, göğüs küçültme, göğüs büyülte, erkekte meme büyümesi, karın germe, kol germe, kol, liposakşın, memenin yeniden yapılması, kalça ve popo estetiği gibi estetik konularıyla ilgilenmektedir. Hastalar şikâyetlerine göre burada sıralanan alanlarda çalışan uzmanlara gitmeleri gerekmektedir.

Popo ve Kalça Estetiği

Eski dönemlerde geniş popoya sahip olan kadınlar güzel olarak adlandırılırdı. Değişen zamanla birlikte güzellik algısı da değişti. Buna göre artık güzellik sembolü yüksek ve dar kalçalı ya da arkaya doğru hafif çıkık dik popolar güzelliğin simgesi haline geldi. Eski zamanlarda bu tür estetikler son derece az yapılıyordu. Ancak günümüzde popo ve kalça estetiği son derece sık uygulanmaya başlamıştır. Meme operasyonları gibi, silikon protezler, gluteal kasların arasına yerleştirilmektedir. Deri altına kesinlikle yerleştirilmemesi gerekmektedir. Bu sebeple bu tür işlemlerinde mutlaka alanında uzman estetik plastik cerrahi merkezi tarafından yapılması gerekmektedir.

Yağ Enjeksiyon Estetiği

Ameliyatsız estetik olarak bilinen yağ enjeksiyon estetiği, hastaların özellikle karın, kalça, uyluk gibi bölgelerinden enjektör yardımıyla alanın yağ dokusu işlemine denilmektedir. Buna bağlı olarak yağ en çok ağız ve burun bölgesi arasında bulunan gülme çizgilerine, yanaklara ya da vücuttaki kontör kısımlarına verilmektedir.
Bu sektör içerisinde çok fazla estetik merkezi bulunmaktadır. Kişiler bu estetik merkezleri içerisinde seçim yaparken ne yazık ki sadece bütçe konusuna dikkat ediyorlar. Ancak bu işlemlerin uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmemesi ne yazık ki istenmeyen bir şekilde kötü sonuçlanabilir. Bu tür işlemleri gerçekleştirecekseniz mutlaka uzman kişilerin çalıştığı estetik merkezlerini tercih etmeniz gerekmektedir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
bkaebaaka-01

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.