KAŞ EKİMİ Hakkında - Clinista | Saç Ekimi Merkezi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
kaş ekimi

Slider

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi operasyonlarını tercih eden kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu kişiler görselliği koruma ve güçlendirmek adına yoğun çaba sarf etmektedirler. Kaşlar görselliğe etki eden unsurlar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu sebeple kaşlarla ilgili sorunlu olan kişiler için kaş ekimi oldukça önemlidir.
Ülkemiz bu alanda oldukça ilerlemiş durumdadır. Yeni nesil ve teknoloji destekli kaş ekimi yöntemi ile doğal ve oldukça estetik kaşlara sahip olunabilmektedir. Ayrıca kaş ekimi operasyonları sadece estetik kaygılarla değil herhangi bir yara, yanık, çizik gibi unsurları kapatmak amacıyla da sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Kaş Ekimi Operasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Kaş ekimi operasyonu FUE saç ekimi mantığı ile gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen operasyon ortalama olarak 1,5-2 saat süren kaş ekimi işlemi sınırlı uyuşturma yapılarak uygulanmaktadır. Operasyon sonrasında hastanın hastanede kalmasına gerek yoktur. Aynı gün taburcu edilmektedir. Kaş ekimi yapılan bölge ortalama 7 gün içerisinde çok küçük kabuklanmalar oluşmaktadır. Bu kabukların dökülme süresinden sonra kişi iş ve sosyal hayatına rahatlıkla devam edebilmektedir. Yapılan kaş ekimi operasyonundan sonra15 gün süre ile denize girmek, kızgın güneşe çıkmak gibi aktiviteler kesinlikle yasaktır. Ekilen kaşlar 3 ay sonra çıkmaya başlar ve 7-8 ay içerisinde çıkışını tamamlayarak planlanan şeklini almaktadır. Bu dönemde ara sıra kaşları düzeltmek görsellik açısından iyi olacaktır.

Kaş Ekiminde Doğallık

Kaş ekimi operasyonlarında doğallık en önemli etken olarak göze çarpmaktadır. Çünkü kaşlar direkt olarak görselliğe etki etmektedir. Bu sebeple yapılan operasyonlarda doğal olmayan işlemler kişinin dış görünüşüne oldukça olumsuz etki etmektedir. Burada kişini yüz şeklinde uygun ve görsel anlamda bütünlük sağlayacak şekilde saç ekimi yapılmalıdır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kaş ekimi hizmetlerinin kalite göstergelerinden biri de ekilen kaşlardaki doğal görünüm olmaktadır.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
bkaebaaka-01

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.