KBB TEDAVİLERİ - Clinista | Saç Ekimi Merkezi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
kbb tedavileri

Slider


Opr. Dr. Sinan EROĞLU , MD, Kulak Burun Boğaz

Eğitim Bilgisi :

* Orgeneral Halil Sözer İlköğretim Okulu’ndan mezun oldu, Eskişehir – 2003 Geloğlu * Anadolu Lisesi, Eskişehir -2007
* Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden İngilizce, İstanbul, 2013

Yurtdışında Staj :

Nisan, 2013 Basel Üniversitesi Hastanesi, Basel, İsviçre’de ENT’de bir aylık staj

Deneyim :

İstanbul Üniversitesi, Akciğer Hastalıkları Kliniği, Akciğer Hastalıkları Anabilim Dalı, Uyku Apnesi Üzerine İş Tecrübesi. (2010-2011)
* Medline, İstanbul ile ilgili Dr.Back Up Şirketinde iş tecrübesi. (Temmuz-Ekim 2013 arasında)
* Cankırı Cankırı Şehir Hastanesinde acil bir klinikte iş deneyimi. (Kasım 2013’ten 2014’e kadar)
* İstanbul Bağcılar Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniği’nde
(Temmuz 2014’ten itibaren) çalışmaktadır.
* Septorinoplasti, Rinoplasti, Tipplasti ve Otoplasti üzerinde duruldu


KBB Nedir?

KBB kısaltmasının açılımı kulak,burun,boğaz’dır. KBB bölümü kulaklar, burun,boğaz, baş ve boyun ile ilgili hastalıkların dahili ve cerrahi olarak tanı ve tedavisini yapan bir daldır. Kulak burun boğaz bölümümüzde aşağıdaki cerrahi tedaviler başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?


Burun estetiği yani teknik adı ile (Rinoplasti) burun üzerinde yapılan şekilsel ve fonksiyonel bozuklukların giderilmesine yönelik cerrahi bir işlemdir. Nefes alma sorunu, doğumsal anomaliler gibi sağlık sorunlarından dolayı yapılabilirken, tamamen estetik kaygılar nedeni ile de yapılabilmektedir.

Burun aslında sırt ve uç olarak iki bölgeye ayrılmaktadır. Kişilerin şikâyetleri bu bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Şikâyetler genellikle burun ucunda olmaktadır. Buna bağlı olarak da burnun sırtına hiçbir müdahale yapmadan sadece uç kısmına işlem yapılmaktadır. Burun ucunun estetiğinde sadece kıkırdak ve yumuşak dokular şekillendirilmektedir. Genellikle burun ucundaki şikâyetler kaldırılarak ya da küçültülerek giderilmektedir. Burun ucu çok düşük olursa da işlemin tam tersi yapılır.

Burun Estetiği için nasıl karar veririz?

Burun estetiği yaptırmak istiyorsanız önce bir uzman ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Görüşme esnasında doktorunuza, isteklerinizi, beklentilerinizi açık bir şekilde anlatmalı ve gerçekte olabilecekler ile alakalı bilgi almalısınız.
burun estetiği


Kepçe Kulak Ameliyatı (Otoplasti) Nedir?

Kepçe kulak ameliyatı yani teknik adı ile (Otoplasti) kulağın şeklini, pozisyonunu, açısını, yüzle olan proporsiyonunu yeniden şekillendirmek için yapılan cerrahi müdaheledir. Doğuştan gelen, travma sonrası oluşan kulak defektlerini düzeltmenin yanı sıra sadece estetik kaygılardan dolayı da yapılabilmektedir.

Kepçe Kulak Ameliyatı için nasıl karar veririz?

Kepçe kulak ameliyatı yaptırmak istiyorsanız mutlaka bir KBB uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Görüşme esnasında doktorunuz kulaklarınıza muayene yapacak, beklentilerini dinleyecek ve olabilecek sonuçlarla ilgili sizi şeffaf bir biçimde bilgilendirecektir.

Ücretsiz danışmanlık ve tedavi planı için şimdi bize ulaşın.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
bkaebaaka-01

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.