Medikal Estetik; Uygun Fiyatlı mı olsun? Kaliteli Hizmet mi sunsun? – Clinista

Medikal Estetik; Uygun Fiyatlı mı olsun? Kaliteli Hizmet mi sunsun?

Medikal Estetik; Uygun Fiyatlı mı olsun? Kaliteli Hizmet mi sunsun?

Depositphotos_93285410_l-2015-1200x995.jpg
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Medikal estetik yaptırmayı düşünen adaylarının kafasını kurcalayan en büyük sorulardan biri yukarda da belirtiğimiz gibi ‘Seçeceğim kuruluş fiyat açasından ekonomik mi olmalı yoksa sağlık tehlikeye atmaya değmez paradan kısmadan kaliteli ve sağlıklı hizmet sunan bir yeri mi tercih etmeliyim?’ Burada güzel bir atasözümüzü hatırlamakta fayda var ‘Ucuz etin yahnisi yenmez’. Nitekim zaman zaman medyada çıkan bazı haberler de bu endişeyi doğrular nitelikte. Adana’da dudak dolgusu mağduru hemşire M. K. haberi bunun en bariz örneklerinden biri. Maalesef yetersiz denetim mekanizması nedeniyle piyasada bu şekilde ‘ucuz’ hizmet sunan birçok kişi bulunmaktadır ve binlerce kişinin sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Fiyat araştırmasını yaparken nelere dikkat etmeliyim ?

Medikal Estetik hizmeti almak için ucuz yerlere giderek sağlığımızı tehlikeye atmayalım ama garanti olması için en pahalı yeri mi seçmeliyiz? Tabi ki hayır. Her ne kadar refah seviyesi ile yakından alakalı olsa da alacağınız hizmetin ekonomik açıdan da sizi üzmemesi gerektiği aşikar. İşte tam burada devreye Clinista girmektedir. Fiyat politikasını kaliteden ödün vermeyecek en düşük maliyete göre belirleyen Clinista ile aldığınız hizmetin hem gerçek değerini ödemiş olursunuz hem de merdiven altı tesislerde sağlığınızı tehlike altına atmamış olursunuz. Ayrıca Clinista birçok sağlık kuruluşu ile işbirliği içerisinde gerektiğinde size en iyi hizmetin sunulacağı yerlerden hizmet alımına giderek cebinizi korumaktadır.

Dijital mecrada çok fazla reklam bulunması ve bununla birlikte gerçek ile sanal algısının birbirine karışması (gerçek ekip ve gerçek operasyon fotolarının yerini alakasız görsellerin alması vb.) hizmet alınacak yeri seçtikten sonra bir hevesle operasyon günü geldiğinde hüsrana uğramanıza neden olabilir. Çünkü gidilen mekanın sanal reklamlardaki yerle alakasız bir yer olma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Peki bu riskin önüne nasıl geçebilirsiniz? Medikal estetik hizmeti almayı düşündüğünüz sağlık işletmesi ile irtibata geçip operasyonun yapılacağı mekan ile ilgili detayları ve görselleri isteyebilirsiniz. Ya da Clinista gibi kendi sitesinde operasyon yapılacak yer ve işletmenin 360º sanal turu ve gerçek ekip fotoğraflarının bulunduğu yereri tercih edebilirsiniz.

Sağlık hizmeti ararken sağlığınızdan olmayın!

CLINISTA ULUSLARASI SAĞLIK HİZMETLERİ
www.clinista.com

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Haberler

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.