MİKRO FUE SAÇ EKİMİ - Clinista | Saç Ekimi Merkezi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
mikro fue tekniği

Slider

Mikro FUE saç ekimi tekniği

Mikro FUE tekniği saç ekim merkezlerini en çok tercih ettiği yöntemlerdendir. Bu teknikle tamamen doğal görünümlü saçlara kısa sürede, ağrısız, acısız sahip olabilirsiniz.
Günümüzde en çok yaptırılan estetik operasyonlardan biri saç ekimidir. Saç dökülmesi problemi yaşayan kadın ve erkekler tarafından çokça tercih edilir. Tamamen doğal, sağlıklı ve gür saçlara sahip olmayı sağlar.

Mikro FUE tekniği ile hastanın kendi saçından alınan örnekler kelleşme yaşanan yerlere naklediliyor. Saçın herhangi bir yerinden greft almak mümkündür ancak genelde ense köklerindeki saçlar daha uygundur. Bu işlemler özel iğnelerle yapılıyor. İşlemde kullanılan iğne mikro boyutta ise Mikro FUE tekniği olarak adlandırılıyor.

Mikro FUE Nasıl Uygulanır?

Bu teknikte iğneler yardımıyla greftler alınır. FUE tekniğinde kullanılan iğnelerin çapının yarısı kadar olan daha küçük iğnelerle bu işlem yapılır. Mikro iğneler kullanıldığı için Mikro FUE Tekniği olarak bilinir. Saçların sık olduğu yerlerden ikili ve üçlü olarak greftler alınır. Bu işlem kesinlikle bir uzman tarafından yapılır.
Alınan bu greftler oldukça hassastır. Mikro deliciler ile açılan yerlere mikro pansetler kullanılarak özenle yerleştirilirler. Yerleştirme esnasında saçların yoğunluğu ve çıkma açıları baz alınarak dengeli yerleştirme yapılır. Ekilen tüm saçların birbiri ile ve başınızla uyumlu olması sağlanır. Böylece oldukça doğal bir görüntü yakalanırken, sağlıklı saçlara kavuşursunuz.

Avantajları

Mikro FUE tekniği bir minimal invaziv cerrahi operasyondur. Bu sayede hastalar daha çok tercih ederler. İşlem esnasında saç kökleri tek tek alınacağı için öyle derin yaralar ya da izler söz konusu olmayacaktır. Hatta operasyon sonrasında gözle görülür bir yara izi olmayacaktır.
Bu işlem ise Mikro FUE tekniğinin daha hassas olanıdır denilebilir. Mikro iğneler kullanıldığı için greft alınırken oluşan yaralar yarı yarıya daha azdır. Bu sebeple iyileşme süreci de iki kat kısalır. Aynı durum greftlerin yerleştirilmesi aşamasında da geçerlidir. Böylece operasyondan sonra kısa sürede iyileşecek ve normale dönebileceksiniz.
Mikro FUE İşlemi tamamen doğal saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç ekimi sonrasında ertesi gün saçınızı yıkamak mümkün olacaktır.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
bkaebaaka-01

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.