Clinista | Plastik Cerrahi


Tedaviler

PLASTİK CERRAHİ

plastik cerrahi

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Kozmetik ve plastik cerrahi tedavileri eğitimli karar vermeyi gerektirir. Ekibimiz size ameliyatta vereceğiniz kararlar ve sizin için uygun ve uygun çeşitli alternatifler konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

Sonuçlardan memnuniyetinizi sağlamayı, özgüveninde, sosyal güvende ve yaşam kalitesinde iyileşmeler sağlamayı taahhüt ediyoruz. Clinista Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümleri en yeni medikal teknoloji ile donatılmıştır ve klinik mükemmelliğe, hasta konforuna ve güvenliğine adanmıştır.

Personel doktorlarımız kendi alanlarında en kalifiye kişiler arasındadır ve ilk olarak en ileri, kanıta dayalı ve ulustaki en güvenli teknikleri benimseyen ilk kişilerdir.

İşte plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi bölümü ile ilgili bazı hizmetler:
Meme ameliyatı
Yarık dudak ve damak ameliyatı
Baş ve boyun rekonstrüksiyonu
Kronik yara tedavisi
Skar revizyonları
Meme büyütme
Meme kaldırma
Meme küçültme
Burun ameliyatı
Yüz germe
Karın Germe
Burun yeniden şekillendirme
Çene büyütme, küçültme
Brezilya kalçası
Tummy tuck
Botilinum toksini
Dudak dolgu maddeleri

 


Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.