Saç Ekimi İstanbul – Clinista

Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi İstanbul

saçekimi-prp-1.jpg
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Saç Ekimi İstanbul

Dökülen saçlarınızın yerine canlı ve güçlü saçların gelmesinde saç derinizde yetersizlik görünüyor ise saç ekimi İstanbul ekibimiz ile saçsız alanda sizleri yeniden saçlandırıyoruz. Saç dökülmeleri birbirinden farklı sebeplerle olabilmektedir. Genel olarak bakıldığında saçların dökülmesi hem hormonal hem de genetik nedenlerle gerçekleşir.

Erkeklerde genetik sebepler saçların dökülmesinde daha fazla etkili iken kadınlarda hormonal sebepler saçların dökülmesinde son derece etkin rol oynar. Buna ek olarak bazı hastalıklarda saç dökülmesine neden olarak gösterilir.

Saç Ekimi Nedir Nasıl Yapılır?

Saç ekiminin yapılmasında birden fazla uygulama gösterilebilir. Modern tıp dünyasında FUE ve PRP uygulamaları bunlardan yalnızca bazılarıdır. Dökülen saçların yerine yenilerinin gelmesi uzun bir dönem alıyor ve yeni gelen saçlar cansız ve güçsüz ise ve bu saçlar büyüme göstermiyor veya geç büyüyor ise saç ekimi İstanbul ekibimiz ile sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun sağlık koşulları altında veriyoruz.

Saç ekimi için verici bölge olması esas alınır. Verici bölge genellikle ense kısmından seçilir. Ense bölgesinde saçlı derinin üzerinden olmayacak şekilde yani ense kısmındaki saç çizgisinin açılmaması koşulu ile saç folikülleri alınır ve alıcı bölgede saç tellerinin ekimi sağlanır.

Saç Ekimi Yöntemi

Saç ekimi yöntemi için kullanılan yöntemlerin başlıcaları FEU ve PRP yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. FEU yöntemi ile ağrı, sızı ve dikiş izleri olmadan saç ekimi gerçekleştiriliyor. Ense kısmından alınan saç folikülleri kelleşen bölgeye tek tek naklediliyor.

PRP yöntemi ise saçların dökülmeye yüz tuttuğu derinin dokusunun onarılmasında işlevsellik gösteriyor. Saç ekimi İstanbul ekibimiz saçlı dokunuzun iyileşme sürecinin kısalmasında PRP yöntemini uygulayarak ekimin yapıldığı derinin hasarlarının onarılmasını sağlıyor. Kök hücre yöntemi olan prp yöntemi ile canlı ve güçlü saçlar yeniden kişilere kazandırılıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Haberler

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.