Saç Ekimi – Clinista
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1

previous arrow
next arrow

Slider

iletişim
Saç Ekimi Cerrahisi Adımları;

Mikro-fue tekniğini açıklayan 4 Adım

1. ADIM

Foliküler ünitelerin ekstraksiyonu

saç kökleri eklenir

Bu adımda donör bölge lokal anesteziyle uyuşturularak planlanan sayıda saç kökü micro-fue motor yardımı ile alınmaktadır.


2. ADIM

Saç köklerinin alınması

greft

Bu adımda ciltten ayrılan saç kökleri toplanmakta, dizilmekte ve sayılmaktadır.


3. ADIM

Kanalların açılması

saç kökleri için kanal açılması

Bu adımda ekim yapılacak bölgeye alınan kök oranında özel açılarla kanallar açılmaktadır.


4.ADIM

Greftlerin implantasyonu

greftlerin toplanması

En son adımda açılan kanallara, alınan kökler zarar vermeden ekilmektedir.


Mikro-Fue Prosedürleri – Saç BakımlarıMicro-Fue + Prp Teknolojisi

Erkek Saç Ekimi


Erkek tipi dökülmede IHRS derneği tarafından “Altın Standart” olarak kabul edilen Micro-Fue saç ekiminde size yüksek standartlar ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.Çevrimiçi Soru-Cevap

Kadın Saç Ekimi


Kadınlarda saç dökülmesi genetik, endokrin bozukluklar, doğum, anemi gibi çeşitli sebeplerden dolayı görülebilmekte ve micro-fue saç ekimi tekniği ile tedavi edilebilmektedir.Kendini yenile

Sakal ve Bıyık Ekimi


Halk arasında köselik olarak tabir edilen sakal ve bıyıksız görünüm kimi insanlarda genetik olmakla birlikte, kimilerinde ise yara ve yanık izleri sebebiyle veya çeşitli hastalıklardan dolayı kaynaklanabilmekte ve sakal bıyık ekimi ile tedavi edilebilmektedir.Micro-Fue + Prp Teknolojisi

Kaş Ekimi


Kadınlarda erkeklerde kaş kaybı, kemoterapi gibi tedaviler genetik faktörler ve dış etkenlerden dolayı oluşabilmektedir. Micro-fue kaş ekimi yöntemiyle kısa sürede yapılan bu işlem sonucunda doğal kaşlarınıza kavuşabilirsiniz.
Zenginleştirilmiş trombosit plazma

PRP


PRP sizin kendi kanınızdan özel yöntemlerle elde edilen yenileyici özellikleri olan bir sıvıdır. Eklem ağrı tedavisinden, yara tedavisine, saç dökülmesinden, anti-aging gibi bir çok alanda kullanılabilmektedir.
Kendini yenile

Kök Hücre Terapisi


Kök hücre vücudumuzda bulunan yağ hücrelerinden elde edilen, yenileyici onarıcı özellikleri çok yüksek bir hücre çeşididir. Çeşitli yöntemlerle yağ dokunuzdan alınan kök hücreler çok geniş bir tedavi yelpazesinde kullanılabilmektedir.Sık Sorulan Sorular

 • Herşey dahil saç nakli nedir?
 • Türkiye’de en iyi saç kliniği – İstanbul
 • En iyi saç protezi ameliyatı
 • Uygun fiyat saç nakli
 • Kadın saç nakli
 • Saç ekimi sonuçları
 • Saç ekimi yurtdışı maliyeti
 • Saç ekim maliyeti ne kadar ?
 • Yeni saç ekimi yöntemleri
 • PRP (Platelet Rich Plasma) nedir?
 • PRP sıvısı nasıl elde edilir?
 • PRP sıvısı nasıl uygulanır?
 • PRP in hair transplantation
 • PRP’nin herhangi bir yan etkisi var mı?
Herşey dahil saç nakli nedir?

Bazı saç dökülme kliniklerinde, gelen hastalara her şey dahil paketler yaparlar. Bu pakete konaklama, transfer, ilaç, saç ekimi ameliyatı çoğunlukla servis dahildir. Ayrıca kliniklerde otel, transfer vb. Özel indirimler uygulanmaktadır.

Türkiye’de en iyi saç kliniği – İstanbul

Tüm sağlık meslekleri hastalara mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışır. En iyi saç ekimi kliniği-hastane steril olmalı, sağlık etiği ve yasalarına saygılı olmalı, olası sonuçlarla ilgili gerçeği söylemeli ve uygun fiyatlar vermelidir.

En iyi saç protezi ameliyatı

Saç ekimi için en iyi yöntem bildiğimiz kadarıyla, yara izi dokusuz 0,7-0,8 mm’lik delikleri olan Micro-Fue.

Uygun fiyat saç nakli

Aynı hizmet kalitesine sızan hastaneler, kliniklerde az ya da çok aynıdır. Unutma; Sağlığınız bir masraf değil, bir yatırımdır.

Kadın saç nakli

Mikro-saç saç ekimi kadın ve erkekleri yapabilir. Bayan genellikle traşlı saç ekimi olmadan ister. Bu tip operasyonlarda, verici alandan dışarıdan görülemeyen küçük bir kısmı kesiyoruz. Ve bu saçları istekli bölgelere nakledin.

Saç ekimi sonuçları

Mikro renkli saç ekiminde aşağıdaki bazı sonuçları görebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız varsa, sonuçlardan önce ve sonra daha fazla bilgi isteyin.

Saç ekimi yurtdışı maliyeti

Saç restorasyonunda, İngiltere’den 4-5 kat daha ucuza uygun fiyatlara sahibiz. Ancak yöntemler, servisler, hastaneler aynı kalitede. Bunun nedeni para birimi farklılığıdır.

Saç ekim maliyeti ne kadar ?

Saç ekimi hakkında her şey dahil fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yeni saç ekimi yöntemleri

En yeni teknik, ihrs’dan altın standart olarak kabul edilen Micro-Fue’dir. Yumruklar, cerrahi malzemeler her geçen gün gelişiyor. Bir klinik sağlık hizmetleri olarak her zaman sizin için en yeni teknikleri ve malzemeleri takip ediyoruz.

PRP (Platelet Rich Plasma) nedir?

PRP skarların çabuk iyileşmesi ve hızlı saç büyümesinin desteklenmesi için kullanılır. PRP tedavisi zayıf kıl foliküllerinin yeniden canlandırılması için zarar verme konusunda hassas olmaya yardımcı olur. PRP tedavisinin uygulandığı hastalarda, saç dökülmesinin operasyon alanındaki alanda göreceli olarak daha az olduğu ve saçın daha kuvvetli büyüdüğü gözlenmiştir. Saç ekimi ameliyatında, daha önce PRP desteği alan hastaların yaraları daha çabuk iyileşir.

Operasyondan sonra kırmızı lekeler ve kabuklanmış alanlar hızla kaybolur ve saçı nakledilen alanda saç büyüme kapasitesi artar. PRP, hastanın kanından elde edilen çok sayıda trombete sahiptir. İşlemden önce hastadan kan alınır ve PRP elde edilir. Hastanın kendi kanı kullanıldığında, bağışıklık tepkisini ölçmeye gerek yoktur. Ayrıca PRP, herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz.

PRP sıvısı nasıl elde edilir?
 1. Tüm kan laboratuvarlarında olduğu gibi, hastadan PRP ile tedavi edilecek 10 cc kan alınır.
 2. Çekilen kan, trombosit açısından zengin bir kan parçasının elde edilmesi amacıyla, steril bir tüp içindeki özel bir cihaza aktarılır.
 3. Kan hücreleri santrifüjde bükülür ve kanın trombosit açısından zengin hücreleri yoğunlaşır.

 PRP’deki trombosit oranı bu prosedürle 4-8 kat arttırılabilir.Çalışmalar saç foliküllerinin büyüme faktörünün trombositlere bağlı olduğunu göstermiştir.

PRP sıvısı nasıl uygulanır?

First, anesthesia is applied.  Then the PRP liquid is injected into the hair roots. The injection process is painless and takes a short time (2-3 minutes).  Patients can then go back to their normal daily lives and there will be no swelling or bruising after this procedure. People who have seasonal or genetic hair loss or people with thin and weak hair can be treated with PRP.

PRP in hair transplantation

PRP’nin saç ekiminde üç rolü vardır:

 1. Saç ekimi sonrası saç köklerinin canlandırılması (PRP desteği ile FUE) Saç ekiminden sonra saçların hızlı büyümesini sağlar.

 2. Ekilen edilen saç foliküllerinin büyümesini ve uyarılmasını sağlar.

 3. Saç foliküllerinin alıcı alanına alındığı alanın aktarılmasından önce bir süre gereklidir. Bu işlem saç köklerinin yaşaması için önemlidir.

Ekstre edilen saç folikülleri, bu amaçla özel olarak hazırlanmış absorpsiyon odalarında saklanır.

Yeni bir yöntemde, PRP konteynere eklenmiştir veya foliküller doğrudan olumlu etkilerini çok hızlı bir şekilde alan bir PRP solüsyonu ile çarpılmaktadır. PRP sıvısının enjeksiyonu, saç folikülünün ömrüne katkıda bulunur ve skarların çabuk iyileşmesine yardımcı olur ve saç köklerinin büyümesini teşvik ederek yardımcı olur.

PRP’nin herhangi bir yan etkisi var mı?

PRP sıvısı hastanın kendi kanını içerir. Alerjik reaksiyon veya enfeksiyon riski yoktur. Esas olarak kendi kanınızı bağışlamaya benzer. PRP tedavisinin etkisi her alıcı için farklı olabilir. PRP tedavisi ek bir etkiye sahiptir. Tedavi sonuçları tedaviden sonraki sürede görülecektir. Bu tedavi sadece fiziksel iyileşmeyi destekler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Haberler

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.