, Hizmetlerimiz | Clinista

HİZMETLERİMİZ

ALTIN FIRSATLAR

SAÇ EKİMİ VE TEDAVİLERİ

Türkiye saç ekiminde hem beceri, hem hizmet, hem fiyat yönünden çok başarılı ve önemli bir noktaya gelmiş hem yerli hem yabancı hastaların en sık tercih ettiği ülkelerden birisi olmuştur.

ROMA'DA ESTETİK

Dünyada ilk ve tek ağrısız göğüs estetiği yöntemi olan ALTIN STANDART GÖĞÜS ESTETİĞİ Roma’da Prof.Dr.Luigi CATANIA tarafından Clinica Parioli’de gerçekleştirilmektedir.

SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Clinista olarak sağlık işletmelerinizi yönetimsel olarak aktif hale getirmek üzere danışmanlık hizmeti vermeye talibiz. Kendi öngörülerinizi ve hedeflerinizi, bizim bilgi ve deneyimimizle harmanlayarak işletmenizi sağlık sektörü içerisinde ulaşabileceği en üst seviyeye taşımaya hazırız.

SAÇ EKİMİ VE TEDAVİLERİ

Türkiye saç ekiminde hem beceri, hem hizmet, hem fiyat yönünden çok başarılı ve önemli bir noktaya gelmiş hem yerli hem yabancı hastaların en sık tercih ettiği ülkelerden birisi olmuştur. Bu yüksek talep karşılığında ,arz önemli ölçüde artmıştır. Artan arz ile birlikte sağlık hizmeti sunan çeşitli kalitelerde bir çok kurum ortaya çıkmıştır. Burada önemli olan hastaya saç ekiminin nasıl bir operasyon olduğunu anlatmak, hastanın beklentilerinin ve olabilecek sonuçların değerlendirmesini doğru yapmak ve doğru bir şekilde aktarmaktır.

Devam
ÖnceSonra

ALTIN STANDART GÖĞÜS ESTETİĞİ

Dünyada ilk ve tek ağrısız göğüs estetiği yöntemi olan ALTIN STANDART GÖĞÜS ESTETİĞİ Romalı genel cerrahi ve plastik cerrahi profesörü Prof.Dr.Luigi CATANIA tarafından geliştirilmiştir. Yaklaşık 60 dakika süren operasyonun en büyük avantajı operasyon sonrası ağrıların olmaması, 24 saat içinde tamamen eski halinize dönüp normal hayatınıza devam etmenizdir. Ameliyat sonrasında hiçbir ağrı yaşamaz, dren, özel sütyen ve bandajlar kullanmazsınız. Operasyondan 2 Saat içinde hastaneden ayrılıp 24 saat sonra normal hayatınıza devam edebilirsiniz..

Devam
ÖnceSonra

HOTEL, TRANSFER, VİZE, AMELİYAT, TÜM İLAÇLAR DAHİL

İtalya’da estetiğin başkentinde AĞRISIZ ALTIN STANDARD GÖĞÜS ESTETİĞİ ile korkularınıza son verdik. Ameliyatınızdan sonra akşam Roma’nın en ünlü restaurantlarınızda yemeğinizi yiyebilir, ertesi gün özgürce alışverinizi yapabilirsiniz.

ÖnceSonra

DOKTORLARIN ÇALISMA SAATLERİ

DOKTORUNUZDAN NE ZAMAN RANDEVU ALABILECEĞİNİZİ ÖĞRENİN

PAZARTESİ SALI ÇARSAMBA PERŞEMBE CUMA
DOKTOR GECE GÜNDÜZ GECE GÜNDÜZ GECE GÜNDÜZ GECE GÜNDÜZ GECE GÜNDÜZ
Prof.Dr.Luigi CATANIA

CLINISTA

  • Clinista Sağlık hizmetleri İstanbul'da Medikal turizm için "Profesyonel" kılavuzdur.

  • Profesyonel yardım sağlık hizmeti noktaları bulma, fiyatları karşılaştırmak için çok önemlidir, .