Tedaviler – Clinista
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Hizmetlerimiz

TEDAVİLER


CLİNİSTA TEDAVİLERİ

saç ekimi

Micro-Fue + PRP Teknolojisi

SAÇ EKİMİ


Micro Fue Saç Ekimi Tekniklerinde üstün standartlar ve rekabetçi ücretlerle uzmanlaşmış çok çeşitli saç ekimi seçenekleri sunuyoruz.


onkoloji

Online Soru-Cevap

ONKOLOJİ


Clinista Uluslararası Sağlık Hizmetlerin’de en son teknoloji ve uluslararası en iyi uygulamaları kapsayan en yüksek kalitede kişiselleştirilmiş Onkoloji bakım ve tedavisi alacaksınız.Değişime Hazır mısın ?

PLASTİK CERRAHİ


Estetik cerrahide 20 yılı aşkın tecrübemizle; mastoplasti, rinoplasti, karın germe, blefaroplasti, liposuction.Çalışma Saatlerimiz


Çalışma saatleri


Pazartesi
8:00 – 18:00
Salı
8:00 – 18:00
Çarşamba
8:00 – 18:00
Perşembe
8:00 – 18:00
Cuma
8:00 – 18:00
Cumartesi
8:00 – 18:00
Pazar
Kapalı

diş tedavileri

Çoklu Disiplin Diş Hekimliği Yaklaşım

DİŞ HEKİMLİĞİ


Clinista diş hekimleri,ağız ve diş sağlığı tedavilerinde en yüksek standart ve rekabetçi fiyatlarla kaliteli malzemeler kullanarak sunmaktadır.


göz tedavileri

Çevrimiçi Soru-Cevap

GÖZ CERRAHİSİ


Özel cerrahlar, optometristler ve hemşirelerden oluşan ekibimiz, her türlü göz tedavisi için mükemmel klinik bakım ve müşteri hizmetlerine olan bağlılıkları için seçilmiştir.


radyoloji

Tanı hayat kurtarır

RADYOLOJİ


Clinista, minimal invaziv görüntü kılavuzluğunda tanı ve hastalık tedavisi sağlayan tıbbi bir uzmanlık olan Girişimsel radyolojide (IR) yüksek kalitede, deneyimli ve şefkatli bir bakım sunar.


ortopedi-clinista

Rahatça hareket et

ORTOPEDİ


Clinista’nın Ortopedi bölümünde, el cerrahisi, travmatoloji, omurga ameliyatları, ortopedik onkoloji ve diğer prosedürlerde geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.


Bizimle iletişime geçin

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Haberler

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.