Türkiye’de saç ekimi fiyatları – Clinista

Türkiye’de saç ekimi fiyatları

Türkiye’de saç ekimi fiyatları

price-e1517947012204.jpg
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’de saç ekimi fiyatları

Saç ekimi son zamanlarda çok fazla populer olan kadın ve erkeklerin özellikle saç ile ilgili sorun yaşayanların en çok merak ettiği konulardan. Saç ekmek denince aklınıza ne geliyor ?

Haydi size açıklayalım;

Saç ekimi kadın ve erkeklerin özellikle orta ve ileri yaşta olan saç dökülmeleri sonucunda saçlı bölgelerden saçsız bölgelere yapılan saç köklerinin nakil işlemidir.

Minimal düzeyde cerrahi bir işlem olan micro-fue saç ekimi tamamen güvenli kolay ve uzman ellerde yapıldığında çok başarılı bir tekniktir.

Fakat internette araştırdığınız da karşınıza bir çok fiyat çıkmaktadır. Bu saç ekimi merkezlerinden kimi şehir turu, kimi hastanede, kimi klinikte, kimi çeşitli farklı hizmetler sunarak değişik paketler ile karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de saç ekimi fiyatlarını etkileyen konular tamamen bunlar ile alakalıdır.

Biz sizlere hizmet verirken ve fiyatlandırma yaparken 5 önemli konuyu dikkate alıyoruz.

  • Bunlardan birincisi en iyi lokasyon;
  • En iyi lokasyonla kastettiğimiz size en iyi hastaneler, en iyi hotellerde hizmet vermek.
  • İkincisi; en iyi ekipman. En iyi ekipman ile kastettiğimiz saç ekiminde sizin için seçtiğimiz hastanelerin son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış olması.
  • Üçüncüsü; En iyi teknik. En iyi teknik ile kastettiğimiz saç ekiminde kullanılan en güncel teknikleri size sunmak.
  • Dördüncüsü; en iyi sonuç. En iyi sonuç ile kastettiğimiz saç ekimi sonucunda olabilecek en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamak için tüm imkanları zorlamak.
  • Beşincisi ise; en iyi fiyat. Yani En iyi fiyat ile sizlere tüm bu hizmetleri sunmak

 

Yani Türkiye’de saç ekimi fiyatlarını araştırırken bu 5 faktörü gözden geçirerek karar vermenizi ve paketlerimizi bir daha incelemenizi tavsiye ederiz. Size gerçekten söylediğimiz bu 5 faktörü sunabilme için her zaman çabalayacağımızı bilmenizi isteriz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo

Sitemiz, 15.02.2008 tarihli ve 26788 sayılı Sağlık Bakanlığı'nın 29 uncu maddesi uyarınca sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirme ilanı ve duyurusu kapsamında hazırlanmıştır. Bu web sitesi kullanımları için Clinista Health Services tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duydukları ihtiyaçlar, yaygın olarak kullanılan işlemler hakkında bir arşiv bilgi sitesidir.

Haberler

Copyright by Sosyaldr.com 2017. All rights reserved.