Clinista Healthcare™ 2016
sac ekimi 01 1
Saç ekimi

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul Saç Ekimi, Saç Ekim Teknikleri ve Fiyatları

Saç dökülmesi ve kellik sorunları günümüzde birçok kişinin karşılaştığı bir mesele olarak bilinmektedir. Bu sorunları çözmek için istatistiklere göre sıklıkla tercih edilen bir yöntem ise saç ekimi olarak karşımıza çıkmaktadır. “Saç Ekimi Merkezi” adı altında hizmet veren birçok yer olsa da, bunların arasında bazıları hastaların güvenliği ve sağlığı konusunda gerekli standartlara sahip.olarak bilinmektedir. Clinista İstanbul Saç Ekimi Merkezi olarak,dökülen saçlarınızı saç ekimi uygulamaları ile geri kazanabilirsiniz.

Saç ekimi uygulamaları yönetmeliğine uygun ortam ile, saç ekimi sürecini toplum sağlığı açısından geliştirmek adına çalışmalar yapılmaktadır.

Bu süreçte size destek olmak ve tıbbi etiğe uygun yönlendirmelerle estetik açıdan daha iyi bir görüntü sağlamaya çalışılmaktadır. Unutmayın, estetik açıdan daha iyi bir görüntü ve optimum sonuçları elde etmeniz bizim için çalışma konusudur. Saç dökülmesi sorunlarınız için İstanbul’da hizmet vermekteyiz

İstanbul saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için +905513877882 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir?

Saç ekimi, saç dökülmesi ve kellik tedavisinde sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Ancak unutulmamalıdır ki bu uygulama için, çeşitli standartlar ve steril bir ortam gerekmektedir.

Clinista, İstanbul saç ekimi merkezi olarak, saç ekimi işlemlerini istanbul’daki anlaşmalı olduğumuz üniversite hastanelerinde gerçekleştirilmektedir. Böylece saç ekimi standartlarına uygun hizmet vermeye çalışılmaktadır.

Saç Sorunlarına Multidisipliner Yaklaşım

Clinista, İstanbul Saç Ekimi Merkezi olarak sunduğumuz tedavi seçenekleri aşağıdaki gibidir;

  • FUE Saç ekimi (3. jenerasyon 0,7mm Punch ile)
  • FUE Sakal ekimi
  • FUE Kaş ekimi
  • Safir FUE Saç ekimi
  • DHI Saç ekimi
  • Skar izine saç ekimi
  • Saç dökülmesi medikal tedavisi
  • Saç dökülmesi laboratuar testleri

Bu tedavi seçenekleri sayesinde, sizlere endike yöntemi seçmeye çalışıyor istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Saç Ekimi Standartları

Saç ekimi işlemi, kişiye özel olarak planlanması gereken bir süreç olarak bilinir. İstenilen sonuçların alınabilmesi için cerrahi öncesi doğru bir planlama yapılmalıdır. Bu noktada alanında uzman doktorlarımız, saç tipinize, saç dökülme derecesine ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun yöntemi belirleyerek en doğru sonuçları elde etmenizi sağlayabilir. 2014 yılından bu yana İstanbul Saç Ekimi Merkezi olarak, azami standartlarda hizmet vermeye çalışıyoruz.

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi kararı vermeden önce İstanbul ve Türkiye genelindeki seçenekleri gözden geçirmeniz gerekebilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için +905513877882 numaradan veya diğer iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.