Clinista Healthcare™ 2016
saç ekimi clinista
Saç ekimi

Kadıköy Saç Ekimi

Kadıköy Saç Ekimi, Saç Ekimi Teknikleri ve Fiyatları

Saç Ekimi, saç dökülmesinin etkilediği bölgelere genellikle donör bölgesi olarak adlandırılan alandan saç foliküllerinin cerrahi yöntemlerle transfer edilme işlemidir. Bu yöntemle elde edilen sonuçlar, bireylerin kendilerine olan güvenini artırarak mutluluk duymalarına katkı sağlayabilir. Saç ekimi genellikle estetik amaçlarla tercih edilse de, zaman zaman yara izlerini gizlemek için de kullanılabilir.

Kadıköy saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için +905513877882 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Clinista Kadıköy saç ekimi merkezinde yönetmeliklere uygun bir ortamda hizmet verilmektedir. Saç ekimi hizmetinde kullanılan araçlar, donanımlar steril olup her seferinde hasta güvenliği açısından da gözetilmektedir.
Kadıköy Saç Ekim Merkezi, saç ekimi alanında yayınlanan yaklaşımları yakından takip etmektedir. Hasta odaklı hizmet anlayışımızla hastaların güvenliğini ön planda tutarak, hem erkek hem de kadın hastalara sağlıklı saç ekim işlemi sunmayı amaçlıyoruz.

Ağrı Kontrollü Saç Ekimi

Saç ekimi tercih edildiğinde, işlemle ilişkilendirilen ağrı, kanama ve operasyon sonrası yaralar gibi temel endişeler olabilir. Mikro-Greft teknolojisi, donör bölgesinin 48 ila 72 saat içinde tamamen iyileşmesine olanak sağlar. Bu teknoloji sayesinde doku hasarı en aza indirgenir, böylece kanama, yara izi ve nöropatik ağrı riski azaltılır.

Ayrıca, işlem sırasında yapılan hesaplamalar ve kanama kontrol yöntemleri, operasyon sonrası aşırı kanama, sızma ve kabuklanma gibi durumların en aza indirilmesine yardımcı olmaktadır.

Kadıköy Saç Ekim Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için +905513877882 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Saç Ekim Merkezi olarak, “Kurumsal İletişim” ofisimiz Suadiye Bağdat Caddesi’nde bulunmaktadır.