fbpx
Clinista Healthcare ® 2016
Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi İstanbul

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesinde sizlere hizmet veren İstanbul Saç Ekimi Merkezimiz ile hayal ettiğiniz saçlara sağlıklı ve doğal bir şekilde ulaşmak artık daha kolay.

HEMEN ÜCRETSİZ RANDEVU AL

Mobil Danışma Hattımız: +90 551 387 78 82

İSTANBUL SAÇ EKİMİ

Saç ekimi günümüzde kellik ve saç dökülmesi tedavisi için en çok tercih edilen tedavi yöntemidir. Her ne kadar bir çok yer “Saç ekimi Merkezi” adı altında hizmet verse de bunlardan sadece bazıları ve/veya bir kaçı hasta güvenliği ve sağlığı açısından yeterli donanıma sahiptir. Merkezimizde tüm saç ekim işlemleri İstanbul’da bulunan en önemli eğitim araştırma hastanelerinden Okan Üniversitesi hastanesinde, tam steril ameliyathane ortamında ve doktorumuz Ahmet AYIK tarafından yapılmaktadır. İstanbul Saç Ekimi merkezleri arasından tercih yapmadan önce bizimle görüşmeden karar vermeyiniz. Aşağıdaki görseller tamamen tarafımıza ait olup izinsiz kullanılması yasaktır.

CLINISTA İSTANBUL SAÇ EKİMİ MERKEZİ İLE KELLİĞE KESİN ÇÖZÜM

(Merkezimizde Tüm cerrahi ve medikal işlemler TIP DOKTORU tarafından yapılmaktadır.)

TEDAVİLERİMİZ;

  • FUE Saç ekimi ( 3.jenerasyon 0,7mm Punch ile)
  • FUE Sakal ekimi
  • FUE Kaş ekimi
  • Sapphire FUE Saç ekimi
  • DHI Saç ekimi
  • Skar izine saç ekimi
  • Saç dökülmesi medikal tedavisi
  • Saç dökülmesi laboratuar testleri

Saç ekiminde istenilen sonuçların alınabilmesi kişiye özel olarak en uygun yöntemlerin seçilmesi, maksimum tedavi ve hijyen standartlarının sağlanması, cerrahi öncesi doğru planlama yapılması ve bu işlemin alanında uzman doktorlar tarafından yapılması ile mümkündür. Clinista İstanbul Saç Ekimi olarak en doğal saç ekim sonuçları alabilmeniz açısından en yüksek standartlar ve herkes için ulaşılabilir fiyat politikamızla İstanbulda 2014 yılından bu yana hizmetinizdeyiz.

İstanbul’da bulunan saç ekimi merkezimiz olarak misyonumuz bütün hastalara aynı hassasiyetle yaklaşmak, tedavi öncesi ve sonrası takip süreçlerinde sürekli iletişim politikasıyla yol almak, sağlık etiği ve hukukundan ödün vermeden bilgilendirmek ve sizlere öncelikle zarar vermeden hayalinizdeki saçlara kavuşmanızı sağlamaktır.

Doktorumuza Soru Sormak için: info@clinista.com veya +90 551 387 7882

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir