Clinista Healthcare™ 2016
Saç ekimi

Saç Ekimi Kadıköy

Clinista İstanbul Saç Ekim Merkezi ile iletişime geçerek saç ekimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları uzman hekimlerimizden öğrenebilir  ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz ! Saç Ekimi Kadıköy

Kadıköy Saç Ekim Merkezi

Özellikle son dönemde gelişen tıp teknolojisi ile birlikte başta İstanbul olmak üzere ülke genelinde popülerliği artan saç ekimi, operasyonda gözden kaçacak en ufak detayın dahi telafisinin olmadığı hayli zor bir tedavi tekniği olarak tanımlanabilir. Bu yönüyle bakıldığında hiç şüphesiz saç ekimi operasyonunu gerçekleştirecek olan hekim ve ekibin tecrübe ve bilgi düzeylerinin operasyon üzerindeki etkisini daha net görmek mümkündür.

Tam bu noktada altı çizilmesi gereken; başta Kadıköy saç ekim merkezi olarak hizmet veren Clinista’nın alanında yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile uzmanlaşmış hekimlerinin saç operasyonlardaki yüksek başarı oranıdır. Clinista, sunduğu titiz ve kaliteli saç ekim hizmetinin yanında saç ekimi sonrasında da hastalarının sağlığını sürekli gözeten yapısıyla Kadıköy saç ekim merkezleri içerisinde bir adım öne çıkar !

Saç Ekimi Kadıköy

Bir önceki paragrafta da ifade edildiği gibi saç ekimi oldukça kritik bir operasyondur. Aslına bakılacak olursa yalnızca operasyon sürecinin değil, operasyon öncesi ve sonrasındaki sürecin de birçok farklı yönden değerlendirilmesi ve sürekli kontrol altında tutulması gerekir. Dolayısıyla başarılı bir saç ekim operasyonu için 3 temel nokta vardır;

A – Saç ekimi operasyonu öncesi dikkat edilmesi gereken faktörlerin hekim ve hasta işbirliği ile yerine getirilmesi.

B – Operasyonu uygulayacak olan hekimin tecrübe ve bilgi birikimi.

C – Operasyon sonrasında hastanın verilen tavsiyelere tüm detaylarıyla uyması ve hekimin operasyon sonrasındaki süreçte hastanın ne hangi çizgide olduğunun tespitini yapması.

Görüldüğü üzere saç ekim operasyolarının temelinde hasta ve hekim işbirliği yatar.

Kadıköy saç ekimi kapsamında verdiğimiz hizmette hastalarımızı yalnızca operasyon esnasında değil, operasyon öncesinde ve sonrasında da önemsiyor, tedavi planlamasını hastanın sosyal ve iş yaşantısını mümkün ölçüde en az zarara uğratacak şekilde planlıyoruz. Tün bunlara bakıldığında Clinista olarak; Kadıköy saç ekimi noktasında titiz ve detaycı bir hizmet vaat ediyoruz ifadesi hiç şüphesiz yerinde bir kullanım olacaktır.

Saç Ekimi İstanbul

Saç ekimi operasyonunda doğru kliniğin tercih edilmesinin ne denli önemli olduğuna değindikten sonra, saç ekimi İstanbul kapsamında uyguladığımız tedavilerden bahsetmek gerekir. Saç ekim operasyonlarında her ne kadar % 100 sonuç alınmak istense de, hastanın saç kayıplarının boyutu ve donör saçlarının saç ekim bölgesine uyumlu hayli önemli faktörlerdir. Dolayısıyla saç ekimi öncesinde uygulanacak olan tetkik ve tahliller, doğru tedavi planlamasının kemiğini oluşturur ifadesinin altını kalın çizgilerle çizmek gerekir.

Clinista olarak Kadıköy saç ekimi kapsamında siz değerli hastalarımıza birçok farklı faktörü dikkate alarak sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ile ön planda yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.