Slider

Sakal Ekimi Nedir?

Seyrek sakallara sahip olanlar için sakal ekimi özellikle daha gür sakallara sahip olunmasını sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Farklı nedenlerden dolayı normal şekilde çıkmakta olan sakalları düzeltmek amacıyla da uygulama yapılabilir. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan uygulamalar sayesinde sorunu yaşayn kişiler için başarılı sonuçlar elde edilmesi sağlanabilir.

Ekim işlemi yapılmadan önce gerçekleştirilecek olan kontroller özellikle kişide oluşan problemin belirlenmesini sağlamaktadır. Geliştirilen uygulamalar yapılacak olan tıbbi müdahale sonucunda kişideki problemin sorunsuz şekilde halledilmesini sağlayabilir. Öncelikle kişinin beklentilerinin yapılacak olan görüşmeler sayesinde ayrıntılı şekilde belirlenmesi gerekir. Daha sonrasında uygulama aşamasına geçilebilir.

Sakal Ekimi Neden Yapılır?

Saç ekimi işleminin yanı sıra özellikle yapılacak olan sakal ekimi işlemleri neden yapılır? sorusu merak edilen konular arasında yer almaktadır. İleri teknolojiye sahip olan cihazlar üzerinden gerçekleştirilen işlemler özellikle erkeklerde görünüm açısından problem yaşamasına neden olan sakalların daha gür ve istenilen şekilde görünmesini sağlayabilir.

Sakallarda farklı nedenlerden dolayı seyrelme problemi doğuştan olabileceği gibi daha sonrasında ortaya çıkabilir. Bu durumda özellikle gür sakallara sahip olmak isteyenler için yapılacak olan sakal ekimi işlemleri sakal oluşumunu sağlar. Uzman ekip tarafından yapılacak olan kontroller sayesinde kişideki problemin belirlenmesi sağlanabilir. Daha sonrasında hastanede yapılacak 4-6 saat süren bir operasyon ile sakallarınıza sahip olabilirsiniz.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde sıklıkla kullanılmakta olan sakal ekimi nedir ve ne şekilde yapılır? Özellikle uygulama yaptırmak isteyenlerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Sorunsuz şekilde uygulamanın tamamlanabilmesi için özellikle profesyonel kişilerle çalışma yapılması gerekir.

İlk aşamada planlama yapılması gerekir. Bunun için kişinin sakal yapısının incelenmesi gerekir. Seyrekliğin oluştuğu bölgelere yapılacak olan sakal ekimi işlemleri için gerekli analizlerin yapılmasının ardından uygulama aşamasına geçilebilir. Cilt işaretleme kalemleri yüzde oluşturulacak olan çizim sayesinde ekim işlemi yapılacak olan bölgeler belirlenir. Ense bölgesinden alınan kıl kökleri istenilen bölgelere ekilir. İlk etapta ekilen saç kökleri yüzde ince çıkacak fakat 6 ay sonra sakal kalınlığına ulaşacaktır. Operasyon sonrasında yapılacak doğal uygulamalar sayesinde, diğer insanlar işlem geçirdiğinizi anlamayacaktır.

Sakal Ekimi Fiyatları

Bilgisayar üzerinde yapılacak çalışmalar sayesinde program üzerinden yüzün belirlenmiş olan yeni hali görüntülenebilir. Erkeklerde özellikle farklı ölçülerde sakal oluşumu sağlanması için kullanılacak olan teknikler değişebilir. Bu nedenle sakal ekimi teknikleri kullanıcılar için yapılacak olan görüşmeler sonucunda en uygun şekilde belirleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.
Belirlenecek olan teknikleri ve aynı zamanda ekilecek olan sakal miktarına göre değişecek olan sakal ekimi fiyatları üzerinden hizmet alınabilir.