Clinista Healthcare™ 2016
sakal ekimi
Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

SAKAL EKİMİ NEDİR?

Günümüzde saç ekimi gibi işlemlerin artması ile birlikte erkeklerin en çok şikayetçi olduğu köselik sonucu en başarılı yöntem olan sakal ekimi de gündemde kısa sürede yerini almıştır. Sakal ve bıyık bölgesinde kıl olmaması genetik faktörler nedeniyle olmakla birlikte, hormonlardan dolayı ya da yanık gibi kazalar sonucunda da bu bölgede kıl kaybı oluşması mümkündür. Bunun için uygulanan yöntem saç ekimine benzer olarak, saçlı deriden elde edilen kıl köklerinin ihtiyaç duyulan bölgelere ekimi ile gerçekleşmektedir.

Çok zorlu bir işlem olmamakla birlikte ekim sonrası bakım hayatınıza belli bir süre kısıtlama getirmenize neden olmakta ve kısa bir süre iyileşme sürecini beklemenize ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu işlemlere dikkat edilmesi sonucunda artık sizler de sakallı bir görünüme kısa sürede kavuşabilir ve tarzınızı baştan yaratabilirsiniz.

“SAKAL EKİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER HAKKINDA DOKTORUMUZ UYARIYOR.”

Ekim öncesinde uzman doktorumuz ekilecek olan kılların rengini, açısını ve yönlerini iyi bir şekilde ayarlayabilmesi için enseden veya şakak bölgesinden uygun olan saç köklerini toplanmasının önemli olduğunu belirtmektedir. Ayrıca sakal çıkış yönlerinin kanallar açılırken dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen doktorumuz sakal ekimi işlemini uzman hekimlerin ellerinde yaptırdığınızda olası riskleri minimalize etmiş olacağınızı söylemektedir.

En uygun olan kökler seçildikten sonra toplanan greftler ile sakal ekimi işlemi tamamlanmaktadır. Ekim sonrası doktorun verdiği talimatlar doğrultusunda bakımınızı gerçekleştirerek problemsiz bir şekilde süreci atlatabilmeniz kaçınılmaz olacaktır. Seyrek çıkan sakallara sahip olanlar için de kıl yoğunluğunu arttırmaya yönelik ekim işlemi yapılabilmektedir.

Ayna karşısında istediğiniz görüntüye ulaşabilmenin mutluluğunu yaşamanız için sizlere imkan sunan sakal ekimi işlemlerini gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.