Tekirdağ Saç Ekimi olarak sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi olan saç dökülme sorununa çözüm oluşturuyoruz. Tekirdağ Saç Ekim Merkezi olarak sizlere bu konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Kozmetik açıdan da bir sorun teşkil etmekte olan saç dökülmesi oldukça can sıkan bir durumdur. Sadece erkeklerin saçlarının döküldüğü düşünülse de aslında kadınların da saçları ne yazık ki dökülebilir. Günlük olarak 50-100 saç telinin dökülmesi uzmanlar tarafından normal olarak karşılanmaktadır.

Saç dökülmesi çeşitli nedenlerden dolayı olabilir. Bu nedenler; yaşınızın ilerlemesi, herhangi bir kaza sonucu veya genetik bir hastalıktan kaynaklı olarak ortaya çıkabilmektedir. Tekirdağ Saç Ekimi, bu nedenlerden dolayı mağdur olan ve eski sağlıklı saçlarına kavuşmak isteyenleri alanında uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojiyi kullanarak size Tekirdağ Saç Ekim hizmeti vermektedir. Saç Ekimi ameliyatı düşünüldüğü gibi zorlu ve acılı bir süreç değildir. Diğer estetik operasyonlara göre saç ekimi ameliyatı kolay ve iyileşme süresi rahat olan bir operasyondur. Tekirdağ Saç Ekimi olarak size bu konuda garanti veriyoruz.

Tekirdağ Saç Ekimi Ameliyatı, Vücut da ki göğüs, kol, ve özellikle dökülmeye dayanıklı olduğu için ense bölgesinden alınan köklerin saç seyrekliği olan bölgelere aktarılması işlemidir. Clinista Saç Ekimi Ekibi olarak bünyemizde saç ekim operasyonu gerçekleştiren yüzlerce mutlu müşterimiz olduğunu biliyor muydunuz? Kozmetik açıdan bir hayli can sıkıntısına yol açan saç dökülmesi ilerleyen teknoloji ve sağlık sektörü ile artık daha kolay ve başarılı şekilde sonuçlanmaktadır.

Tekirdağ Saç Ekim Fiyatları Çorlu

Saç dökülmesi, günlük hayatta artık erken yaşlarda başlayan ciddi bir sorundur. Genellikle erkeklerde yirmili yaşlardan sonra görülmeye başlanan bu sorun bazen kadınlarda bile oluşabilmektedir. Erkeklerde genellikle genetik bir durum olan saç dökülmesi kadınlarda ise hormonal değişiklikler yüzünden oluşmaktadır. Tekirdağ Çorlu Saç Ekimi saç dökülmesi yaşayan kişilerin bu sorununu çözüme kavuşturan en önemli kliniklerden bir tanesidir.

Saç ekimi yapmak isteyen kişilere önce bir genel tarama yapılır. Bu tarama ile kişide saç dökülmesine sebebiyet veren bir sağlık sorunu olup olmadığına bakılır. Bazı kişilerde vitamin ve mineral eksikliği yüzünden de saç dökülmesi yaşanabiliyor. Bu durumlarda Tekirdağ Saç Ekim fiyatları öncelikle kişinin bu sorunlardan kurtulması için bir ön tedavi yapılmaya çalışılır. 22 yaşını geçmiş ve saç dökülmesinden şikayetçi olan herkese saç ekimi operasyonu yapılabilmektedir.

Tekirdağ Saç Ekim Merkezi

En sık kullanılan yöntem olan FUE ile kısa sürede sağlıklı sonuçlar alınabilmektedir. Vücut da donör bölge olarak görülen kısımlardan alınan saç kökleri seyrek olan yerlere transfer edilmektedir. Genellikle bu bölgeler göğüs, sırt ve ense kısmından alınmaktadır. Bu kısımlar güçlü ve sağlam köklerden oluşmaktadır. Tekirdağ Saç Ekimi Merkezi bu bölgede uzun süredir en iyi hizmeti veren firmadır.

Saç ekimi yapılan bölgelerde ilk bir ay saç dökülmesi normaldir. 2-3 ay gibi bir süre sonra yeni saç kökleri güçlü bir şekilde çıkmaya başlar. 6-7 ay sonra ise seyrek olan kısım eski görünümüne kavuşacak kadar gür ve sık olur. Saçların adaptasyonuna da bağlı olarak saç ekim işleminin bir süreç olduğunu bilmekte fayda var. Sizde saç ekim işlemi için uzman kadrosu ve yüzlerce mutlu müşterisi olan Clinista Saç Ekimini tercih edebilirsiniz.