Erkeklik hormonuyla alakalı olan yada genetik sebeplerden dolayı ortaya çıkan saç dökülmesi, kadınlarda da görülen bir sorun haline geldi. Mardin Saç Ekimi, tedavide uygulanacak tetkiklere de bakılarak önce saç ekimi yapılacak olan kişinin bu işlem için vücudunun uygun olup olmadığına bakılır. Lokal anestezi olarak ta insanların vücudunun belli bölümlerinden alınan saç kökleri kafa bölgesine transfer edilmektedir. Saç ekimi operasyonu sonrası kişiler normal gündelik hayatlarına kısa bir sürede tekrar dönmektedir. Mardin Saç Ekim Merkezi ile bu işlem 3 ile 7 saat arasında değişmektedir. Genellikle erkeklerde genetik bir durum olarak bakılan saç dökülmesi çoğu zaman stres ve dış etkenler yüzünden de olabiliyor. Mardin Saç Ekimi kişideki ilgili sorunların tespit edilmesi sonrasında saç ekimi operasyonunu başlatır.

 

Saç kökleri iki farklı yöntem ile seyrek bölgeye transfer yapılır. Birinci yöntemde bu işlem toplu bir şekilde yapılır. İkinci yöntemde ise saç kökleri tek tek çekilip eksik bölgeye ekilmektedir. Unutulmamalıdır ki bu yöntemlerin çeşitli farklı alt yöntemleri de bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda saç ekim işlemi artmış durumda. Bu konuda hastaların içlerini ferah tutmasını ve Mardin Saç Ekim uzmanlarına güvenmesini istiyoruz. Çünkü Mardin Saç Ekimi alanında uzman kadrosuyla uzun bir zamandır Saç Ekim işlemleri yapmaktadır.

Mardin Saç Ekimi

Saç Ekimi, saç seyrekliği ve kellik konusunda şikayetçi olan kişilerin çeşitli yöntemlerle vücudunun kök konusunda güçlü bölgelerden alınıp seyrek olan kısımlara naklidir. Mardin Saç Ekimi size bu süreçte profesyonel destek sağlıyor.

mardin saç ekimi merkezi

Saç ekiminde iki farklı yöntem vardır. Biri en doğal olan FUT yöntemidir. Fakat bu yöntem zamanla daha da geliştirilerek ve olumsuzluklarından kurtularak FUE yöntemi geliştirilmiştir. FUE yönteminde ise diğer yönteme göre yara ve yanık izi neredeyse hiç oluşmamaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi Mardin Saç Ekiminden öğrenebilirsiniz.

Mardin Saç Ekim Merkezi

Saç Ekiminin çeşitli aşamaları bulunmaktadır. Saç Ekiminin ana süreçlerini şöyle sıralayabiliriz; Kök Alımı, Köklerin Yerleştirileceği Yerlerde Hazırlık Yapılması ve Saç Ekimi işleminin yapılması. Mardin Saç Ekimi, sizlere bu süreçte en iyi hizmeti sağlayan kurumlardan bir tanesidir.

mardin saç ekim

Tamamen saç kaybı yaşayan yada saçlarında bir seyreklik olduğu düşüncesine varan kişilerin kısa bir süre içinde bir uzman kadrosu bulunan bir kliniğe başvurması gerekmektedir. Bu konuda başvuracağınız en yetkin kliniklerden bir tanesi de Mardin Saç Ekimidir.

Mardin Saç Ekim Fiyatları

Saç Ekimi konusunda vücutta yeterli saç kökünün bulunması gerekmektedir. Uzmanlar genellikle bu süreçte vücudun, kafa kısmının arkası kullanılmaktadır. Özelliklede ense kısmından alınan kökler ile bu işlem daha sağlıklı yapılmaktadır. Çünkü bu kısımlardan alınan saç kökleri daha güçlü ve donör bölge olarak genellikle burası kullanılır. Saç ekimi konusunda daha fazla bilgi almak için Mardin Saç Ekimi’ ne ulaşabilirsiniz